Masážní oleje

Používám jen 100%  přírodní masážní oleje s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a přírodního lecitinu. Oleje jsou obohaceny o vitamíny A a E. Výběr oleje je na klientovi nebo na doporučení maséra. Všechny oleje jsou v ceně masáží.

 

Neutrální revitalizační olej

Vysoký obsah mandlového – slunečnicového a pupalkového oleje je ideální pro ošetření všech typů pokožky. Zejména suché a citlivé se sklonem k alergickým reakcím, jako je olupování, svědění a praskání kůže. Tento olej chrání a vyživuje pokožku a udržuje ji vláčnou a hebkou.

 

Měsíček lékařský

Masáž tímto olejem kůži zvláčňuje, vyživuje a výrazně pokožku regeneruje. Zklidňuje a zmírňuje podrážděnou kůži s ekzémy, akné a s lupénkou. Pomáhá při hojení ran, kožních prasklinek, jizev nebo po opalování. Vhodný pro suchou a citlivou pokožku.

 

Levandule lékařská

Masáž tímto olejem regeneruje a revitalizuje podrážděnou pokožku. Příznivě působí na kůži s akné, ekzémem, lupénkou. Pomáhá při únavě a bolesti svalů, ulevuje od stresu, podporuje zdravý a klidný spánek.

 

Meduňka lékařská

Masáž a aktivní péče tímto olejem poskytuje antistresovou a zklidňující péči. Je ideální pro problematickou a mastnou pleť. Uvolňuje a zklidňuje psychiku, působí proti nervozitě a nespavosti. Pomáhá při pohmožděninách a otocích, při bolestech svalů a kloubů.

 

Celuli olej

Je určen pro anticelulitní masáže. Tento olej je určen pro péči o pokožku s celulitidou. Olej z jalovcových plodů a citrusové oleje pomáhají zmírňovat projevy celulitidy a v kombinaci s masáží zlepšují a zrychlují krevní oběh a aktivují lymfatický systém. Harmonizuje a zklidňuje psychiku při napětí a fyzickém vyčerpání.

 

Artro olej

Tento olej se speciální recepturou obsahuje originální kombinaci látek s příznivým účinkem na pohybový aparát. Kurkuma, libavka, jalovec, kadidlovník (boswellia serrata) a vetiver v kombinaci s masáží pomáhají při svalových a kloubních potíží. Při bolestech, otocích zhmožděninách a po úrazech. Masáž poskytuje úlevu celému pohybovému aparátu.